Об`єкти принципово різні. Адже в Ірпіні – це одноповерховий магазин з довгим 47-метровим композитним фризом, трьома світловими вивісками на ньому, динамічно мигаючими стрілками, що приваблюють увагу перехожих. У Чернігові - це дахова конструкція , що виконана таким чином, щоб для монтажу/демонтажу та обслуговування елементів висотою 2м, металевий каркас легко опускався на дах та підіймався. Самі світлові елементи виконані з червоного акрилу, пластику 6мм, внутрішня підсвітка виконана червоними світлодіодними модулями з 200Вт блоками живлення Elf.

makosh

Схожим на обох об`єктах було те, що на фасадах були встановлені металеві каркаси з друкованими банерами та заклеювалися вітрини разом з профілями друкованою плівкою з ламінацією. І навіть несприятливі погодні умови взимку нам не завадили отримати якісний результат. На сьогодні ще продовжуються роботи з внутрішнього оформлення магазину в Чернігові, де виготовляється сотні псевдо об`ємних елементів, декоруються зони кас, кредитів , хайтехнік, фрезеруються композитні вивіски для вхідних зон, готується брендування рекламно-інформаційних систем магнітним вінілом, тощо.

makosh

Процес виробництва типовий і працівники на виробництві це вже давно виконують, як то кажуть «з закритими очима», а в цій справі надзвичайно важливий досвід. Адже ні для кого не секрет, що саме виготовленню вивісок в Україні не навчає жоден навчальний заклад і для професійного виконання таких робіт необхідні професійні вміння та чималий досвід. На сьогодні в рамках шкіл, які проводить Українська асоціація візуальної індустрії, наші спеціалісти мають можливість навчатися, практикувати та вдосконалювати свої навики на sign-school, які проводяться на виробництвах членів УАВІ. Так у 2017 році наші макетники та майстри з поклейки плівки мали змогу відточити свої вміння на школі з професійної поклейки автомобілів; раніше - зварювальники дізнавалися як зварювати нержавіючу трубу з чорним металом. Школи УАВІ – це майже єдина можливість, вузькопрофільним спеціалістам з нашої сфери діяльності, обмінятися досвідом та потренуватися пліч-о-пліч, допомагаючи один одному.

makosh

Я пишаюся тим, що моя компанія є почесним членом УАВІ і разом з колегами ми працюємо над розвитком нашої галузі та віримо у процвітання економіки нашої країни!

З повагою, директор ТОВ «ВАРГО ІН» Несмирна І.В., Тел.:(066) 951-24-36; Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vargoin.com

Хотите чтобы Ваши вывески работали и привлекали больше клиентов?

Подрядчики срывают сроки?

Есть сложности оперативного обслуживания объектов по всей Украине?

Хотите быть спокойным за качество Ваших вывесок?

Наши работы

Мы работаем с клиентами по всей Украине

Свяжитесь с нами

Давайте создадим что то уникальное вместе

Мы хотели бы услышать Ваше мнение! Отправьте нам сообщение, используя форму ниже, или Email на наш адрес

ул. Одинцова, 9 каб. 409 Чернигов, Украина

+38 (04622) 33672, +38 (066) 9512436, +38 (093) 3041679

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Заполните форму, и мы свяжемся с вами в ближайшее время


Пожалуйста,введите ваше имя.


Пожалуйста,введите ваш адрес электронной почты .


Пожалуйста, напишите тему сообщения .


Пожалуйста, введите ваше сообщение.

   Обновить
Неверный вводОтзывы

Наших клиентов

Joomla Module OT Testimonial powered by OmegaTheme.com

usia2