Приємно працювати з Замовником, який чітко розуміє, чого бажає і все це має відповідати бред-буку з детальними характеристиками та вимогами до товару. Такими клієнтами нашої компанії є автосалони «Renault», «Сitroen», «Сhevrolet», «Ravon», мережа «AIS Auto Traide"… Дякуючи їм, ми працюємо у чіткій відповідності європейським бренд-букам, де технології дещо відрізняються від українських.

Так у минулому місяці ми оформляли автосалони «Renault» в м. Полтава та Миколаїв, а в Чернігові оформляли автосалони «Peugeot» та «Сitroen». В комплексі робіт були склопластикова стелла, фризи з об`ємними формованими літерали, композитні фризи, банерні конструкції, як в інтер`єрі , так і на фасаді, міні-пілон, декоративні пано з іміджевими зображеннями та акрилова навігація на підлозі. Кожен елемент мав свої технічні вимоги та особливості монтажу.

citroen

Ще кілька років тому, імпортери, відкриваючи новий салон, завозили елементи зовнішнього оформлення - вивіски та стелли з Європи, бо не були впевнені у тому, що замовлені елементи в Україні, будуть відповідати вимогам бренд-буку. Та отримавши позитивний досвід співпраці, на сьогодні представники автосалонів довіряють свої об’єкти нам, бо впевнені у якості виробництва, професіоналізмі та чіткій відповідності стандартам та термінам виконання робіт. Наш підхід до обслуговування клієнтів полягає у порядності , відкритості та партнерських стосунках . І на мою думку, так як про людину мають говорити не слова, а вчинки, так і про компанію має говорити не піар, а реалізовані проекти. Моєму підприємству «ВАРГО ІН» - є чим пишатися і за це я вдячна своїй дружній команді працівників.

peugeot
sangyong

 

renault
noname

З повагою, директор ТОВ «ВАРГО ІН» Несмирна І.В., (066) 951-24-36, (04622)3-36-72; Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; www.vargoin.com

Хотите чтобы Ваши вывески работали и привлекали больше клиентов?

Подрядчики срывают сроки?

Есть сложности оперативного обслуживания объектов по всей Украине?

Хотите быть спокойным за качество Ваших вывесок?

Наши работы

Мы работаем с клиентами по всей Украине

Свяжитесь с нами

Давайте создадим что то уникальное вместе

Мы хотели бы услышать Ваше мнение! Отправьте нам сообщение, используя форму ниже, или Email на наш адрес

ул. Одинцова, 9 каб. 409 Чернигов, Украина

+38 (04622) 33672, +38 (066) 9512436, +38 (093) 3041679

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Заполните форму, и мы свяжемся с вами в ближайшее время


Пожалуйста,введите ваше имя.


Пожалуйста,введите ваш адрес электронной почты .


Пожалуйста, напишите тему сообщения .


Пожалуйста, введите ваше сообщение.

   Обновить
Неверный вводОтзывы

Наших клиентов

Joomla Module OT Testimonial powered by OmegaTheme.com

usia2