Приємно працювати з Замовником, який чітко розуміє, чого бажає і все це має відповідати бред-буку з детальними характеристиками та вимогами до товару. Такими клієнтами нашої компанії є автосалони «Renault», «Сitroen», «Сhevrolet», «Ravon», мережа «AIS Auto Traide"… Дякуючи їм, ми працюємо у чіткій відповідності європейським бренд-букам, де технології дещо відрізняються від українських.

Так у минулому місяці ми оформляли автосалони «Renault» в м. Полтава та Миколаїв, а в Чернігові оформляли автосалони «Peugeot» та «Сitroen». В комплексі робіт були склопластикова стелла, фризи з об`ємними формованими літерали, композитні фризи, банерні конструкції, як в інтер`єрі , так і на фасаді, міні-пілон, декоративні пано з іміджевими зображеннями та акрилова навігація на підлозі. Кожен елемент мав свої технічні вимоги та особливості монтажу.

citroen

Ще кілька років тому, імпортери, відкриваючи новий салон, завозили елементи зовнішнього оформлення - вивіски та стелли з Європи, бо не були впевнені у тому, що замовлені елементи в Україні, будуть відповідати вимогам бренд-буку. Та отримавши позитивний досвід співпраці, на сьогодні представники автосалонів довіряють свої об’єкти нам, бо впевнені у якості виробництва, професіоналізмі та чіткій відповідності стандартам та термінам виконання робіт. Наш підхід до обслуговування клієнтів полягає у порядності , відкритості та партнерських стосунках . І на мою думку, так як про людину мають говорити не слова, а вчинки, так і про компанію має говорити не піар, а реалізовані проекти. Моєму підприємству «ВАРГО ІН» - є чим пишатися і за це я вдячна своїй дружній команді працівників.

peugeot
sangyong

 

renault
noname

З повагою, директор ТОВ «ВАРГО ІН» Несмирна І.В., (066) 951-24-36, (04622)3-36-72; Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; www.vargoin.com

Хотите чтобы Ваши вывески работали и привлекали больше клиентов?

Подрядчики срывают сроки?

Есть сложности оперативного обслуживания объектов по всей Украине?

Хотите быть спокойным за качество Ваших вывесок?

Наши работы

Мы работаем с клиентами по всей Украине

Свяжитесь с нами

Давайте создадим что то уникальное вместе

Мы хотели бы услышать Ваше мнение! Отправьте нам сообщение, используя форму ниже, или Email на наш адрес

ул. Защитников Украины 17А, оф 404, Чернигов, Украина

+38 (066) 9512436, +38 (093) 3041679

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Заполните форму, и мы свяжемся с вами в ближайшее время


Пожалуйста,введите ваше имя.


Пожалуйста,введите ваш адрес электронной почты .


Пожалуйста, напишите тему сообщения .


Пожалуйста, введите ваше сообщение.

   Обновить
Неверный вводОтзывы

Наших клиентов

Joomla Module OT Testimonial powered by OmegaTheme.com

usia2