11 авг

Країни поступово виходять з карантину. Але чи означає це, що незабаром все стане, «як було», бізнес повернеться до звичного формату роботи, а ми з вами – до звичного формату споживання?

За словами бізнес-експертів, криза може назавжди перегорнути те, як ми працюємо, робимо покупки і керуємо нашим бізнесом. Автоматизація та оптимізація бізнес-процесів стали актуальні, як ніколи. Автоматизація знижує трудовитрати, що стосується оптимізації бізнесу, то багатьом компаніям сьогодні мають бути ухвалені нелегкі рішення, наприклад – про скорочення персоналу.
Так як же змінювалося наше життя під час пандемії коронавіруса?


24 июль

Вивіска – це «одяг», по якому зустрічають компанію і те, що створює і підтримує ваш імідж. Рекламна вивіска буде мати більший ефект в тому випадку, якщо вона розроблена з урахуванням основних вимог та стандартів.

При її розробці важливо враховувати конкретну цільову аудиторію закладу і не забувати про те, що фасадні конструкції мають гармонічно виглядати на будівлях і не спотворювати їх. Саме тому, виготовленням вивісок мають займатися професіонали. Основи роботи над вивіскою – це бачення клієнта (побажання, приклади, концепція…) і вимоги законодавства, а далі за справу беруться дизайнери та технологи.


21 нояб

Справний, якісно виконаний рекламний носій – будь-то велика дахова конструкція, брандмауер чи маленька офісна табличка, надають їх власникам значні «дивіденди», формуючи імідж компанії, приваблюючи нових відвідувачів, даючи імпульс для подальшого успішного розвитку бізнесу. Це свого роду «одяг» закладу, на основі якого у ваших потенційних клієнтів складається перше враження.


6 сен

Успішними та яскравими роботами підприємства «ВАРГО ІН» за останні кілька місяців, стали роботи з зовнішнього та внутрішнього оформлення супермаркетів «Ельдорадо» в містах Бориспіль, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ірпінь та Чернігів.


23 фев

Працюючи 17 років в сфері виробництва рекламних вивісок, я стикалася з різними клієнтами, аналізувала різні запити, побажання та технічні завдання. Окрему повагу серед клієнтів заслуговують автосалони, імпортери автомобільних марок, які дуже професійно підходять до питань зовнішнього та внутрішнього оформлення автосалону.


Страница 1 из 5

Хотите чтобы Ваши вывески работали и привлекали больше клиентов?

Подрядчики срывают сроки?

Есть сложности оперативного обслуживания объектов по всей Украине?

Хотите быть спокойным за качество Ваших вывесок?

Наши работы

Мы работаем с клиентами по всей Украине

Свяжитесь с нами

Давайте создадим что то уникальное вместе

Мы хотели бы услышать Ваше мнение! Отправьте нам сообщение, используя форму ниже, или Email на наш адрес

ул. Защитников Украины 17А, оф 404, Чернигов, Украина

+38 (066) 9512436, +38 (093) 3041679

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Заполните форму, и мы свяжемся с вами в ближайшее время


Пожалуйста,введите ваше имя.


Пожалуйста,введите ваш адрес электронной почты .


Пожалуйста, напишите тему сообщения .


Пожалуйста, введите ваше сообщение.

   Обновить
Неверный вводОтзывы

Наших клиентов

Joomla Module OT Testimonial powered by OmegaTheme.com

usia2